سنگ مرمریت دهبید شایان کرم

Rate this post

سنگ مرمریت دهبید شایان کرم

سنگ دهبید شایان، از جمله‌های سنگ‌های مهم و پرکاربرد مجموعه سنگ‌های مرمریت

سنگ دهبید شایان، از جمله‌های سنگ‌های مهم و پرکاربرد مجموعه سنگ‌های مرمریت می‌باشد در واقع سنگ دهبید شایان در بین انواع مرمریت‌های ایرانی به عنوان یکی از جذاب‌ترین و با کیفیت‌ترین سنگ‌های ایرانی معرفی شده است که در حقیقت خاستگاه آن به منطقه دهبید واقع در استان فارس بازمی‌گردد. این منطقه در فاصله 200 کیلومتری شهر شیراز قرار گرفته است. جالب است بدانید که معدن دهبید از بزرگ‌ترین و مرغوب‌ترین معادن سنگ مرمریت کرم می‌باشد. سنگ دهبید به واسطه ویژگی‌های ظاهری خاص، مانند قابلیت جذب آب به مقدار بسیار کم، تخلخل کم، ساب پذیری به مقدار زیاد مورد توجه بسیاری از پیمانکاران و کارفرمایانی قرار گرفته است که در صنایع ساختمان سازی فعالیت جدی دارند.

 

سنگ دهبید شایان دارای سورت‌های متفاوتی است

سنگ دهبید شایان دارای سورت‌های متفاوتی است، به طوری که تفاوت سورت‌های هر یک از آن‌ها را با یکدیگر به خوبی احساس خواهید کرد. دو معیار مهم که میان انواع سنگ دهبید تفاوت ایجاد کرده است، قیمت و کاربردهای آن‌ها می‌باشد. در میان اغلب کشورهایی که از ایران سنگ دهبید خریداری می‌کنند، چین رتبه اول را از آن خود کرده است. این سنگ در اندازه‌های متفاوت برش داده می‌شود و به شکل اسلب، تایل، پله و یا حتی خام مانند کوپ و بلوک فرآوری می‌شود و در اختیار کشورهایی مانند چین قرار می‌گیرد.

سنگ دهبید

هنگامی که در رابطه با معیارهایی مانند کیفیت و عملکرد صحبت می‌شود، سنگ دهبید یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین گزینه‌های طراحان و سازندگان ساختمان‌های شیک و لوکس خواهد بود. به همین علت در کنار ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد، از رنگ‌های متنوع و زیبایی برخوردار است.

 

 

سنگ مرمریت دهبید شایان کرم

سنگ مرمریت دهبید شایان کرم

 

سنگ مرمریت دهبید شایان کرم

سنگ مرمریت دهبید شایان کرم

 

 

سنگ مرمریت دهبید اسکای استون


اسکای استون دهبید با تولید سنگ های دهبید مرغوب به عنوان یکی از صادرکننده گان سنگ مرمریت در حال حاضر تامین بازار داخلی و صادرات به نقاط مختلف جهان می باشد. اسکای استون دهبید با تولید سنگ های دهبید مرغوب به عنوان یکی از صادرکننده گان سنگ مرمریت در حال حاضر تامین بازار داخلی و صادرات به نقاط مختلف جهان می باشد.

آدرس: تهران، کیلومتر 35 اتوبان تهران قم، شهرک صنعتی شمس آباد،بلوار بوستان، نبش گلبن 10 پلاک 1

تلفن:    56236124-021

همراه:   556 0 119 0912

مدیریت: محمدرضا شریعتمداری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *