قیمت سنگ های مرمریت دهبید

Rate this post

قیمت سنگ های مرمریت دهبید

قیمت سنگ های مرمریت دهبید

  • درتعیین قیمت سنگ مرمریت دهبید فاکتورهای مختلفی نقش دارند. درست است که اغلب سنگ های این منطقه به رنگ کرم تا بژ هستند اما تفاوت هایی که در جنس و ظاهر هرکدام وجود دارد، موجب تفاوت هایی در قیمت آن ها شده است. به طور مثال در میان مرمریت های کرمی دهبید، قیمت مرمریت دهبید اصلی (چا مرغی) از همه بیشتر است. بعد از آن به ترتیب می توان به مرمریت دهبید شایان ، زارع ، آرین و… اشاره کرد .
  • از دیگر موارد مهم ، سورت و درجه کیفی سنگ است. هرچه سنگ فرآوری شده دارای زمینه یکدست تر و روشن تری باشد و میزان رگه و ناخالصی موجود در آن کمتر باشد، سنگ قیمت بیشتری خواهد داشت.
  • در کارخانجات سنگبری  نوع مواد مصرفی (رزین ، یو وی  و …) ودستگاه هایی که برش ، ساب و … را انجام می دهند در فرآوری محصولی باکیفیت نقش بسزایی ایفا می کنند. به طورمثال سنگ اسلب بر درمقایسه با قله بر، به دلیل دقت در ابعاد و تمیزی برش موجب افزایش قیمت سنگ می شود.
  • سنگی که از دل کوه جدا می شود، اگر از سلامت خوبی برخوردار باشد، کوپ های قواره بزرگی می دهد که از آن ها سنگ هایی با ابعاد بزرگتر حاصل می شود و همانطور که می دانید هرچه ابعاد و ضخامت سنگ بیشتر باشد، قیمت سنگ هم بیشتر خواهد بود. گونیا بودن و لب پر نبودن سنگ از دیگر موارد هستند که به هنگام نصب سنگ اهمیت خود را به نمایش می گذارند.
  • میزان سختی استخراج سنگ از معدن، تقاضای بازار، برند بودن سنگ، فاصله تا معدن و … فاکتورهای موثر بر قیمت سنگ مرمریت دهبید هستند .
قیمت سنگ های مرمریت دهبید

قیمت سنگ های مرمریت دهبید

سنگ مرمریت دهبید اسکای استون


اسکای استون دهبید با تولید سنگ های دهبید مرغوب به عنوان یکی از صادرکننده گان سنگ مرمریت در حال حاضر تامین بازار داخلی و صادرات به نقاط مختلف جهان می باشد. اسکای استون دهبید با تولید سنگ های دهبید مرغوب به عنوان یکی از صادرکننده گان سنگ مرمریت در حال حاضر تامین بازار داخلی و صادرات به نقاط مختلف جهان می باشد.

آدرس: تهران، کیلومتر 35 اتوبان تهران قم، شهرک صنعتی شمس آباد،بلوار بوستان، نبش گلبن 10 پلاک 1

تلفن:    56236124-021

همراه:   556 0 119 0912

مدیریت: محمدرضا شریعتمداری

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *